Rozvrh hudební nauky v Klecanech 2017/2018

 Vyučuje paní učitelka Lenka Měšťanová - tel.724 940 683

Přípravný stupeň

ÚTERÝ 16.20 - 17.05

Brázdová Mariana

Fikrlová Veronika

Halák Vojtěch

Jirků Josef

Kadlecová Tereza

Kalinová Anna

Kmínková Libuše

Kopecká Anna

Maixnerová Agáta

Novotný Jakub

Pečkanová Magdalena

Polívková Kateřina

Stonišová Kateřina

Tošnarová Andrea

Turnovská Veronika

Urbanová Anna

Vodičková Dorota

Žertová Ivana

 

1. ročník

ČTVRTEK 13.50 - 14.35

Bečková Lucie

Hájková Kristina

Hejduková Lucie

Kaiserová Sofie

Kleinová Kateřina

Kohoutová Eliška

Kubica Martin

Mayerová Berenika

Melgrová Leila

Müllerová Anna

Nechanická Dita

Pajerová Malvína

Podskalská Veronika

Polívková Klára

Puzhyanova Sofie

Sháněl Matyáš

Slavík Daniel

Šimková Veronika

Štočková Šárka

Tejkl Rafael

Urbánková Natálie

Vacek Tomáš

Zimmermanová Sára

 

2. ročník

ČTVRTEK 15.30 – 16.15

Brázda Matyáš

Jirků Rozálie

Kouřimský David

Maixnerová Amélie

Moníková Andrea

Nechanická Hana

Nešpor Cyril

Ožďanová Nela

Pilch Jan

Slabá Nelly

Šabatková Vendula

Štěrbová Lucie

Žemlička Jaroslav

 

2. + 3. ročník

ČTVRTEK 16.20  – 17.05

Galo Emma

Galo Sofie

Houba Dominik

Jeníková Gabriela

Kolářová Adéla

Krist Adam

Lipka Marek

Málek Michal

Srb Jan

Šilhánková Josefína

Tošnarová Lucie

Vejvoda Lukáš

Zedníček Antonín

Abomey Mateo

Fikrle Antonín

Klement Martin

 

3. ročník

ÚTERÝ 15.30  – 16.15

Adderson Kateřina

Benda Oliver

Čepelková Helena

Hejhalová Klára

Jizbová Klára

Kadlecová Kristýna

Kleinová Eliška

Kozáková Kateřina

Krejčí Soňa

Kučera Jonáš

Kučerová Eliška

Kučerová Kateřina

Lyer Martin

Martinák Filip

Pomykáčková Nela

Reiserová Dorothea

Štorkánová Anna

Trbušková Anna

Vichová Karolína

Vlčková Daniela

Zádrapová Amálie

 

4. ročník

ČTVRTEK 17.10 - 17.55

Adámek Petr

Adámková Kateřina

Balvínová Alžběta

Borovičková Barbora

Čápová Maura

Doležilová Šárka

Dvořáková Helena

Hrdličková Lucie

Jeníková Veronika

Kolářová Kateřina

Kubicová Anna

Kunstát Jiří

Mayerová Rebeka

Pešičková Josefína

Řezníček Jan

Říhová Veronika

Slavík Adam

Vrbová Lucie

Zábřeský Marek

 

5. ročník

ÚTERÝ 17.10 - 17.55

Březinová Markéta

Černý Matěj

Divišová Daniela Anna

Durdoňová Sabina

Kamarádová Magdalena

Kubera Josef

Martinák Jakub

Morenová Maria

Nantl Vojtěch

Němečková Eliška

Pešičková Sára

Štorkánová Kristýna

 

 




ahoj
E-LETTER

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.