Výtvarný obor P. Mejstříkové

VÝTVARNÝ OBOR PANÍ UČITELKY MGA. PETRY MEJSTŘÍKOVÉ

 PŘÍPRAVNÁ VÝTVARNÁ TVORBA

PONDĚLÍ 13.00-15.15

1.TKADLECOVÁ BÁRA

2. SEKOTOVÁ ADÉLA

3. CHADIMOVÁ ELIŠKA

4. BRÁZDOVÁ MARIANA

5. LEDVINKOVÁ VERONIKA

6. ČECHOVÁ MARKÉTA

7. ŠKAPOVÁ MIA

8. ŽERTOVÁ IVANA

9. BRÁZDA MATYÁŠ

10. ŠEDIVÁ FRANTIŠKA

11. FIKRLOVÁ VERONIKA

12. MAIXNEROVÁ AGÁTA

13. NOVOTNÝ JAKUB

14. STONIŠOVÁ KATEŘINA

15. ŠOLTYSOVÁ ZUZANA

 

PONDĚLÍ 15.20-17.35

  1. SEKOTOVÁ LUCIE

  2. JENÍKOVÁ GABRIELA

  3. JENÍKOVÁ VERONIKA

  4. LABURDOVÁ AMÁLIE

  5. LABURDOVÁ KAROLÍNA

  6. STODOLOVÁ KAROLÍNA

  7. ŽALUD ONDŘEJ

  8. ŽALUD VOJTĚCH

  9. DOLEŽELOVÁ SOFIE

  10. PICK TOMÁŠ

  11. NOVÝ PAVEL

  12. JIRKŮ ROZÁLIE

  13. JAKOUBKOVÁ LINDA

  14. WAGNEROVA STELLA

  15. FIKRLE TONDA

 

VÝTVARNÁ TVORBA

ÚTERÝ 13.00-15.15

  1. FRČKOVÁ LAURA

  2. HRABÁNKOVÁ LUCIE

  3. KLEINOVÁ KATEŘINA

  4. MAYEROVÁ BERENIKA

  5. HULAČOVÁ SANDRA

  6. MORENO RAFAEL

  7. PAJEROVÁ MALVÍNA

  8. STRAKOVÁ KARIN

  9. VACKOVÁ ADINA

  10. MÚLEROVÁ ANNA

  11. KUČEROVÁ KATEŘINA

  12. NECHANICKÁ DITA

  13. TEJKL RAFAEL

 

VÝTVARNÁ TVORBA

ÚTERÝ 15.20-17.35

1. ČECHOVÁ AGÁTA

2. HAVRÁNKOVÁ NELA

3. MAIXNEROVÁ AMÉLIE

4.VOŠALÍKOVÁ NELA

5.HLOUŠKOVÁ SOFIE

6. PODRATZKÁ NINA

7.KALIVODOVÁ MARIE

8. ZIMMERMANOVÁ SÁRA

9. PETRUCHOVÁ EMMA

10. SLABÁ NELLY

11. VONDRÁČKOVÁ ANNA

12. BROŽOVÁ VIKTORIE

13. DUŠEK ŠTĚPÁN

14. DUŠKOVÁ ELIŠKA

 

VÝTVARNÁ TVORBA+ KERAMIKA

STŘEDA 13.30-15.45

  1. SEKOTOVÁ LUCIE

  2. DOSKOČIL TOBIÁŠ

  3. MĚŠŤAN ONDRA

  4. MĚŠŤAN KRYŠTOF

  5. BIELIKOVÁ JASMÍNA

  6. HOLUB ANTONÍN

  7. HOLUBOVÁ ALŽBĚTA

  8. PALOVÁ ANNA

  9. ŠPANIEL VOJTĚCH

  10. PALOVÁ ANNA

  11. SÝKORA FILIP

  12. ELIZAVETA LISA

  13. ŠTORKÁNOVÁ ANNA

  14. ŠOLTYSOVÁ TEREZA

        

VÝTVARNÁ TVORBA + KERAMIKA

STŘEDA 15.50-18.05

  1. ŠTORKÁNOVÁ KRISTÝNA

  2. VARGOVÁ SOFIE

  3. ČUBOVÁ NATALIE

  4. TKADLEC LUKÁŠ

  5. LYER MARTIN

  6. MAYEROVÁ REBEKA

  7. KOTRBÁČKOVÁ LENKA

  8. ŠEVČÍKOVÁ LINDA

  9. BENEŠOVÁ NIKOLA

  10. JURÁŠKOVÁ KRISTÝNA

  11. LYEROVÁ ANNA

  12. FILINGEROVÁ NELA

  13. PETRUCHOVÁ ANNA

  14. KOBEDOVÁ SÁRA

  15. MORENOVÁ ADRIANA

  16. PODLAHOVÁ MARIE

     

VÝTVARNÁ TVORBA

ČTVRTEK 14,40 – 16,55

  1. CHARVÁTOVÁ BÁRA

  2. BALVÍNOVÁ ALŽBĚTA

  3. KOTRBÁČKOVÁ LENKA

  4. MAYEROVÁ REBEKA

  5. ŠEVČÍKOVÁ LINDA

  6. LEMBERKOVÁ ANNA

  7. VEJVODOVÁ ANNA

  8. BERNÁŠKOVÁ KAROLÍNA

  9. PALOVÁ ALŽBĚTA

  10. MORENOVÁ MARIA

  11. HOLÁ NIKOLA

  12. DIVIŠOVÁ DANIELA ANNA

  13. VÁVROVÁ ELIŠKA

  14. MALCOVÁ ELIŠKA

  15. FIKRLE ANTONÍN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




ahoj
E-LETTER

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.